Çelik Yol Bariyeri İmalat Çeşitleri

Çelik Yol Bariyeri İmalat Çeşitleri
Çelik Yol Bariyeri İmalat Çeşitleri

Çelik Yol Bariyeri İmalatı Türler

Diğer trafik kontrol cihazlarından farklı olarak, çelik yol bariyerleri tek parça olarak üretilmektedir. Bu, çelik yol bariyerleri üretme sürecinin oldukça sistematik olduğu anlamına gelir. bu Çelik Yol bariyeri üretim hattı birkaç süreçten oluşur ve her birinin kendi yararları ve sınırlamaları vardır. Bu süreçteki ana adım rollforming yani çelik malzemenin şekillendirilmesidir. Rulo şekillendirmeye başlamak için, bir rulo açıcıya yeni bir bobin yüklenir. Bobin çözme makinesi bobini açar. Bundan sonra, bir doğrultma makinesi haddelenmiş sac malzemeyi düzeltir. Daha sonra, bir servo besleyici, düzleştirilmiş sac malzemeyi delikler açan ve bariyerleri gerekli uzunlukta kesen eksantrik bir prese besler.

Diğer bir yol bariyeri türü ise plastik su dolu yol bariyeri. Kurulumu ve sökülmesi kolay olduğu için geleneksel barikatlara mükemmel bir alternatiftir. Bu bariyer türü, sürekli bir duvar oluşturan bir kilitleme sistemine sahiptir. Plastik Su dolu bariyerler kolay kullanımı ve hafifliği nedeniyle popüler bir seçimdir. UV ışınlarına dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve maksimum görünürlük için son derece yansıtıcı bantlara ve solmayan renklere sahiptirler. ek olarak Plastik Su dolu bariyerler kilitleme sistemi hırsızlığı önler ve gün içinde oldukça görünürdür.

Yol bariyeri imalatı

Plastik yaya bariyerleri Dayanıklı ve iç ve dış mekanlarda kullanıma uygun oldukları için en popüler yol bariyeri türüdür. Taşınabilir olacak şekilde tasarlanmıştır ve su ile doldurulabilir. Plastikten yapıldıkları için kolayca saklanabilirler. Ve UV stabilizeli malzemeden üretildikleri için kolaylıkla taşınabilirler. Yaya bariyerleri Farklı yükseklik ve renklerde satın alınabilmeleri, onları çeşitli uygulamalar için mükemmel bir seçim haline getirir.

Düşük profil yaya plastik bariyerler iç ve dış mekan kullanımı için popüler bir seçimdir. Hafif ve dayanıklıdırlar ve kolayca taşınabilirler. Ve beyazdan kırmızıya ve siyaha kadar 16 rengi var. Bunlar plastik bariyerler ayrıca inşaat alanlarını vurgulamak ve şerit ayırıcılar olarak hizmet etmek için kullanılabilir. Çeşitli uzunluk ve yüksekliklerde mevcutturlar, bu da onları birçok amaç için çok yönlü hale getirir. Bulabilecekleri kullanım sayısında bir sınır yoktur!

yol bariyeri imalatı

Yol Bariyeri İmalat Fabrikası

Düşük profilli bariyerler uçakların birbiriyle çarpışmasını engelleyebilecekleri havalimanlarının yakınında yaygın olarak kullanılır. Darbeye dayanıklı malzemeden üretilmiştir ve kolayca hareket ettirilebilir. Şerit bölücüler veya vurgulu inşaat alanları olarak kullanılabilirler. Ve farklı boyut ve yüksekliklerde mevcutturlar, bu da onları taşımayı ve kurmayı kolaylaştırır. Onlarla ilgili en iyi şey, herhangi bir ayara uyacak şekilde ayarlanabilmeleridir. Farklı inşaat bölgeleri türleri için de çeşitli seçenekler vardır.

Yollardaki araç sayısının artmasıyla birlikte etkin bariyerlere olan ihtiyaç bir zorunluluktur. Bunlar yol bariyerleri inşaat alanlarını vurgulamaya, şerit ayırıcı görevi görmeye ve kaza riskini azaltmaya yardımcı olabilir. Yaya güvenliği ve görünürlüğüne ek olarak, bu bariyerler trafik sıkışıklığını önlemek için de harikadır. Etkili olmanın yanı sıra kaza riskini de azaltabilirler. Oldukça görünür olmalarının yanı sıra, bir yerden başka bir yere taşınmaları da kolay olabilir.

çelik yol tasarımı üretimi

Yol Bariyeri İmalatı İstanbul

Ana arasında yol bariyeri türleri, plastik yaya bariyerleri iç ve dış mekan kullanımı için ideal bir seçenektir. Hafiftirler ve kolayca taşınabilirler ve konu trafiği yönlendirmeye geldiğinde çok verimlidirler. UV stabilize malzemeden yapılmıştır ve kaza riskini azaltmak için yüksek yansıtıcı bantlara sahiptirler. Çok yönlülükleri nedeniyle dış mekan kullanımı için idealdirler. Plastik Su Basmış Bariyerlerçok yönlü olmanın yanı sıra otoparklar ve spor etkinlikleri için de mükemmeldir.

Çelik yol bariyerleri Bir otoyol için kazaları önlemenin yanı sıra yol bariyeri de gereklidir. Şantiyeleri işaretlemek, şerit ayırıcı olarak hizmet etmek veya trafik güvenliği aracı olarak işlev görmek için kullanılsın, trafik bariyeri herhangi bir yol projesinin hayati bir parçasıdır.


Source link

error: Contenido protegido.