Çelik Çatı Fiyatı – Dünya Çelik Fiyatı

Çelik Çatı Fiyatı – Dünya Çelik FiyatıÇelik Çatı Fiyatı – Dünya Çelik Fiyatı" decoding="async" />
Çelik Çatı Fiyatı – Dünya Çelik FiyatıÇelik Çatı Fiyatı – Dünya Çelik Fiyatı" decoding="async" loading="lazy" />

söz konusu olduğunda dikkate alınması gereken birçok faktör vardır. Çelik Çatı Fiyatı. Farklı üreticiler farklı malzemeler kullanır ve malzemenin maliyeti kurulumun ne kadar karmaşık olduğuna bağlı olacaktır. Genel olarak, mümkün olduğunda yüksek kaliteli çelik kullanılması tavsiye edilir. Kullanılan birkaç malzeme olsa da, öncelikle her birinin kalitesine bakmalısınız. En popüler çelik çatı türlerinden bazıları şunlardır: Galvalume çelik ve paslanmaz metal. Bunlar en pahalıları.

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, temel Çelik Çatı Fiyatı kare başına 75 ila 350 dolar. Bu çatılar galvaniz olup koruyucu bir kaplama olan Galvalume ile kaplanmıştır. Bütçenize uygun zona ve paneller arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, karesi yaklaşık 400 ila 1200 ABD dolarına mal olacak paslanmaz çelik bir çatı da seçebilirsiniz. Paslanmaz çelik çatı kaplama, son derece dayanıklı olduğu ve parlak yüzeyini koruduğu için üst düzey evler için en iyi seçimdir.

Çelik Çatı Fiyatı – Dünya Çelik Fiyatı

Köprü Çeliği

Görünüm açısından, Çelik Çatı Fiyatı da çekici bir seçenektir. Kullanabileceğiniz çeşitli malzemeler arasında ColorBond en popüler ve uygun fiyatlı olanlardan biridir. Hafif ve sağlam olduğu için temele ağırlık katmaz. ColorBond’un bir başka avantajı da evi gündüz serin, gece sıcak tutan mükemmel yalıtım kalitesidir. Çekici olmasının yanı sıra, çelik çatı kaplama ekonomiktir.

Taş kaplı Çelik Çatı Fiyatı metrekare başına 5 ila 12 dolar. 2.400 metrekarelik bir eve taş kaplı bir çatı kurmanın toplam maliyeti yaklaşık 21.000 dolar. Bununla birlikte, kenet metal çatıların dayanıklılığı daha da etkileyicidir. Ortalama olarak, bu tip çatılar metal olmayan muadillerine göre 2 ila 3 kat daha uzun ömürlüdür. Eviniz için çelik bir çatı kurmadan önce bir çatı kaplama uzmanına danışmak iyi bir fikirdir.

Metal Çatı Malzemeleri

Dayanıklı bir çatı kaplama malzemesi arıyorsanız, çelik harika bir seçimdir. Ayrıca çok şık. Birkaç çeşit arasından seçim yapabilirsiniz çelik ColorBond dahil olmak üzere çatılar. Yüksek kaliteli kiremitleri, evinizin güzel görünmesine ve mükemmel yalıtım sağlamasına yardımcı olacaktır. İster rustik ister modern bir görünüm arıyor olun, kararınızdan memnun kalacaksınız. Seçtiğiniz çelik çatı tipi ne olursa olsun, sonuçtan memnun kalacaksınız.

Paslanmaz Çelik Çatı Fiyatı birinci sınıf bir metal olarak kabul edilir ve 50 ila 100 yıl sürebilir. Bu metal paslanmaya karşı dayanıklıdır ve size yıllarca ışıltı sağlayabilir. Ayrıca, 24 ga çeliği karesi yalnızca 195 $ artı nakliye masrafları karşılığında alabilirsiniz. Ancak çelik çatınızın fiyatını diğer metal çatı seçenekleri ile karşılaştırmayı unutmayınız. Farklı çatı kaplama malzemeleri için ortalama fiyatlara bakarsanız ne kadar tasarruf edebileceğinize şaşırabilirsiniz.

Error: Inhalt geschützt.